INDUSTRIALE Makinë larëse MIELE

Shitet nga: Alma BP LAUNDRY 13 Shk 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Industriale / makinë larëse profesional Miele PW 6131

- 13kg
- Modeli Rejat
- Tjerr Lartë Centrifuge 1.100 rpm
- Programet Pastrimi Kimik
- Kusht si i ri
- 3 makina në magazinë

kontakt

Phone - +38971377877 (Viber ose Whatsupp)
Email - info@alma-bp.mk
Web - www.alma-bp.mk

Ne jemi nga Maqedonia

Tag - makinë larëse, tharëse, ironer, pastrim kimik, hotel, spital, profesionale, industriale, pajisjet, Miele , primus , ipso , electrolux
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim