Instrument mates bizerba

Shitet nga: Mexhit 11 Shk 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Instrument mates bizerba
cmimi 650 euro

info: 045 454 650
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim