KOMPRESSOR VITI 2007, 11 KW ME THARSE ATLAS

Shitet nga: Euro-Swiss 08 Shk 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
KOMPRESSOR I AJRIT 11 KW ME THARSE

Viti i prodhimit 2007

Eshtë ne gjendje shumë te mirë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim