Kalapi za PET ambalaza

Shitet nga: jonce 18 Maj 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
kalapi za pet ambalaza
kalap od 0,5l dva broja
kalao od 1,5l
kalap od 2l.
kalap od 2,5l.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim