Kalldaj

Shitet nga: Valon 20 Pri 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Kalldaj per avull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim