Kateranesor +ganitur brisqi zvicerian per dritare

Shitet nga: hafiz 09 Shk 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
kateranesor ne gjendje te rregullt i importuar nga zvicrra +garnitur brisqi zvicerian per dritare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim