Kompresor 8 Bar

Shitet nga: xxxx 06 Mar 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes kompresor 8 Bar i ardhur nga Zvicra kontakto NR: 044-628-844.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim