Kompresor Industrial

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: EDUARTI 22 Jan 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Kompresora industrial të importuar nga Franca , posedojmë të gjitha madhësi nga 7.5 kw deri 55 kw , kompresorët janë në gjendje të rregullt.

Lloje te ndryshme .

Na kontaktoni ; 044 239 806
044 558 333
044 118 957
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim