Kompresor

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AEROTEHNIKA 07 Pri 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
AEROTEHNIKA Kompani e profesionalizuar ne shitjen dhe servisimin e kompresoreveme shtypje te larte dhe te ulet edhe ate me piston dhe vide ( silencioz ). Brendi i mirenjohur ITALIAN LA PADANA DHE AEROTECNICACOLTRI. Kompresor me shtypje te ulet - me piston - me vide ( silencioz ) Kompresor me shtypje te larte - elektrik 400 bar - me djegije te brendeshme 400 bar Servisimi behet me pajisjet adekuate te secilit model te kompresorve me filtra dhe vaj COLTRI CE 750 Te gjitha produktet jane te certifikuara. www.aerotehnika.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim