Kompresor

Shitet nga: Shemi 07 Tet 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 850 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Kompresor "BOGE''
Viti:2004
15 kw
boca: 750 litra
2 kubik ajër ne qarkullim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim