Kompresora industrial, Demonterka - Ballanserk t..

Shitet nga: Milazim gashi 18 Dhj 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Kompresora industrial e te gjitha llojeve me rezervar prej 300 500 1000 litra.

Demonterka - Ballanserka te reja dhe demonterk e kamionavë.

Mjete per drejtimin e karoseris te veturave si dhe mjet per prerjen e shofer shajbeve.

Nxemje per terjen e karoseris veturave(per ngjyrosje).

Karcher per autolarje me uje te nxeht.

Fshisa elektrike per autolarje dhe shpia.

Kompleta qelsa.

Nr tel . 044 239 806 - 044 118 957 - 044 558 333 - 045 879 579
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim