Komprosor 200 litersh

Shitet nga: Naim 20 Shk 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet kompresori 200 litersh prodhim italian ne gjendje shum te mir .pak i perdorun vetura . audi .pasat golf bmv.makina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim