Kontenjer frigo

Shitet nga: Besart 15 Pri 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Pershendetje, e shes kontenjerin frigo ( me ngrirje te thelle deri ne -50°C ). Gjendja e kontenjerit eshte shume e mire. Ka elektroniken/termometrin te modelit te fundit. Eshte i mbushur me amoniak/ftofes dhe punon me sistemin me te njohur ne bote,Thermoking. Mbrenda dhe jashte eshte shume i ruajtur. Te interesuarit le te me kontaktojne permes e-mailit. Cmimi sipas marreveshjes. Cdo te mire, B.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim