Koplet Linja Prodhuse edhe Linje Paketimi

Shitet nga: ismet 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Linja per prodhimin e Makaronave Jufkave Lazanje Supave dhe shume produkte te pastave Italijane(Makaronave) etj kapaciteti prodhuese dhe 80 kg/h Maqina prodhim 80 kg/h eshte Komplet Linjen Paketusen Mekanike Furen Automatike dixhitale dhe mikserin cmimi 15800 euro njikosishte bejme tranjimin per prodhim kontakte +377/44/131113 dhe +386/49/131113 Viber +38649131113 Njikosishte Furnizojme me repromaterijal per Prodhime Amballazhen njashtu kemi edhe Linje Automatike per Paketime materijal Pluhure dhe Koker cmimet shume te Mira njashtu ofrojm Fura tharse per tharjen e kepurdhave bimve sheruse qajnave te ndryshem me kapacitete te ndryshme nga 100 kg gjer ne 800 kg per proces,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim