LINJA KOMPLET PER PRODHIMIN E DYERVE E DRITAREVE..

Shitet nga: Arben 10 Shk 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industrialeSHESIM MAQINA TE REJA PER PRODHIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE TE P.V.C PLASTIKES ME

QMIME SHUM TE VOLITSHME

1. MAQINA PER PREREJEN E PROFILAVE SHARRRA ....................................
2.MAQINA NGJITESE (peglla...........................................................................................
3.MAQINA PER PASTRIMIN E KANDEVE PASTRUSJA.........................................
4.MAQINA PER PRERJEN E LLAJSNEVE ..................................................................
5.MAQINA PER BRAVA DHE DORZA FREZJA............................................................
6.MAQINE PER NDARJEN E DRITAREVE FREZJA PER SHTYLLA.................

TE GJITHA MAQINT JANE TE REJA PER ME SHUME EJANI DHE NA VIZITONI NE PRIZREN
Ose Ne Vıber +37744126098


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim