Linja e prodhimit me makineritë përkatëse

Shitet nga: Niti 10 Mar 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet komplet linja për prodhimin dhe përpunimin e pemeve dhe perimeve. Mund te perdoret per prodhimin e ajvarit, xhemave dhe marmeladave, prodhimin e sosit nga domatja etj.

Linja e prodhimit perbehet nga:
1.Duplikatori elektrik - ben zierjen dhe perzierjen e produktit ne menyre automatike dhe me komande

2.Mbushesi manual me dy dalje - per mbushjen e kavanozeve pas zierjes se produktit
3.Pompa per qarkullim te lengjeve viskoze- ben transferimin e lengut nga duplikatori ne mbushes

4.Paketues special me foli- mund te perdoret per paketimin e ullinjeve apo gjesendeve tjera.
Paisjet jane te reja te paperdorura.


Ju faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim