Linje te Ndryshme Prodhimi dhe Paketimi

Shitet nga: ismet 21 Krr 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
SHes Ekstruderin per prodhime Pastave Makaronave Fideve Jufkave supave te ndryshme e shume produkteve tjera kapaciteti prodhuse eshte gjere 80 kg/h maqina posedon edhe mikserin te inkorpuruar ne te komplet automatike ne gjendje perfekte Njekosishte bejme edhe THarse te ndryshme per tharjen e pastave Bimve sheruse Kepurdhave (SHampinjon) Frutave te ndryshme materijal Paladinjum me softver Kompjuterik Fullautomatike kontakt Tel +377(0)44131113 viber +38649131113 whatsapp +38649131113maqina eshte ne Prishtine Njashtu bëjme shitjen per prodhime te ndryshme Linja te llojllojshme si keksa Krem banane kakaokremit qokollad vanillje,linja per prodhimin e petve byrekit bakllaves, Obllandeve Kornetave Akulloreve dhe LLojlloj Modele Paketuseve e shume te tjera GJindemi ne Prishtine mundeni te vizitoni faqja jone zyrtare www.facebook.com/stinacompany
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim