MAKINA PER PRODHIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE TE P..

Shitet nga: SAWINMAKINA 26 Jan 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Bejm shitjen e maqinave per dyer e dritare komplet bejm transportin dhe montimin

1. MAQINA PER PREREJEN E PROFILAVE SHARRRA .....................................
2.MAQINA NGJITESE (peglla............................................................................................
3.MAQINA PER PASTRIMIN E KANDEVE PASTRUSJA.........................................
4.MAQINA PER PRERJEN E LLAJSNEVE .....................................................................
5.MAQINA PER BRAVA DHE DORZA FREZJA..........................................................
6.MAQINE PER NDARJEN E DRITAREVE FREZJA PER SHTYLLA..T..............

TE GJITHA MAQINT JANE TE REJA ME 2 VITE GARANCION PER ME SHUME EJANI DHE NA VIZITONI NE PRIZREN

Ose ne viber +37744126098
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim