MAKINERI DRURI BORDATRICE BIESSE AKRON 850

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: TECHNO-MACH ALBANIA 28 Jan 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
MAKINERI DRURI BORDATRICE BIESSE AKRON 850

Importojme makineri druri dhe metali nga italia ne

bashkepunim me partneret tane italiane .Makinerite

jane tradicionale dhe industriale .Per makinerite qe

nuk mund ti gjeni ne magazinen tone pranojme

porosi ose dergimin e klientit ne itali per ta pare

fizikish .Makinerite jane te revizionuara .Kryejme te

gjitha llojet e punimeve te aspirimeve industriale

,silos ,filtra,gabina lyerje etj.Disponojme kaldaja me

djegie mbeturinash druri per ngrohje kapanonesh

00355 68 608 6382 JULI -- Makinerite & Aspirim

00355 68 213 1338 ELVISI -- Makinerite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim