MAQINA KOMPLET PER DYER E DRITARE NGA PVC MURAT ..

Shitet nga: machina 30 Nën 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
SHESIM MAQINA. TE . FIRMES MURAT
TE MODELEVE ME TE. PERSOSURA 20151. MAQINA PER PREREJEN E PROFILAVE SHARRRA .....................................
2.MAQINA NGJITESE (peglla............................................................................................
3.MAQINA PER PASTRIMIN E KANDEVE PASTRUSJA.........................................
4.MAQINA PER PRERJEN E LLAJSNEVE .....................................................................
5.MAQINA PER BRAVA DHE DORZA FREZJA..........................................................
6.MAQINE PER NDARJEN E DRITAREVE FREZJA PER SHTYLLA..T..............

TE GJITHA MAQINT JANE TE REJA ME 2 VITE GARANCION PER ME SHUME EJANI DHE NA VIZITONI NE PRIZREN OSE
NE VIBER 0037744126098
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim