MIKSER PER BETON

Shitet nga: skenda 11 Mar 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
SHITET MIKSERI PER BETON - PRODHIM SLLOVEN - PAK I PERDORUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim