Makinë larëse dhe tharëse industriale

Shitet nga: Alma BP Laundry Machines 11 Qer 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Ajo shet industrial / profesionale makinë set larëse dhe tharëse

- Brand - Miele Gjermania
- 20 / 23 kg
- Centrifuge Lartë
- Ngrohje elektrike
- Hapja e madhe e derës
- Shërbim plotësisht dhe testuar
- Garanci

Ne kemi shumë modele të ndryshme të pajisjeve profesionale për larje, tharje dhe hekurosje.

Phone - +38971377877 (Viber ose Whatsupp)
Email - info@alma-bp.mk
Web - www.alma-bp.mk

Ne jemi nga Maqedonia

Tag - makinë larëse, tharëse, ironer, pastrim kimik, hotel, spital, profesionale, industriale, pajisjet, makina , professional , washiing machine , dryer, Lavatriqe industriale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim