Makinë larëse industriale MIELE 15 kg

Shitet nga: ALMA BP 26 Shk 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet industriale makinë larëse Miele WS 5141 EL

- 14/15 kg
- Ngrohje elektrike
- Tjerr High - 1100 rrotullime
- Programet kompjuterike
- Kontrolluar plotësisht dhe testuar
- Mirë për hotele, restorante, pastrim kimik, spital

kontakt

Phone - 0038971377877 (Viber - Whatsupp)
Email - info@alma-bp.mk
Web - www.alma-bp.mk

Ne kemi një shumë të makinave profesionale larëse, tharëse dhe pranga.

Tag - makinë larëse, tharëse, ironer, pastrim kimik, hotel, spital, profesionale, industriale, pajisjet,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim