Makin Mallterit Fasadav

Shitet nga: sylejmon 12 Mar 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes Makin Per Fasada Mallter Sapo Ardhur Nga Zvicrra Pasijet i ka te gjith me 20 metra gyp
esht ne gjendije te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim