Makin per PVC

Shitet nga: Besnik 01 Nën 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makinen per bulona,per dritarer PVC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim