Makin per prodhimin e gypave prej betoni

Shitet nga: makin per prodhimin e gypave 09 Jan 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makinen per prodhimin e gypave nga betoni te gjitha dimensionet.
makina eshte automatike dhe mauale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim