Makin per thithjen e lageshtis industriale

Shitet nga: sead 15 Shk 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
makinat jan moderne jemi te paret ne kosove ,dhe pervoj shume vjeqare JAN INDUSTRIALE VETEM KY LLOJ I MAKINAVE JEP 100% REZULTAT ESHT 1m naltsi x 0,60 cm mbulojn 350m2 nxjerr lageshtin nga betoni ybercugu mykun dhe esht e nevojshme ne gjdo object per ta nxjerrrr lageshtin temperatura e dhomes duhet te jet mbi 16grad plus ,esht NDER MAKINAT ME TE PERSOSURA qe egziston,PER LAGESHTI japet me qera ,ma gjat bejm zbritjen e qmimit mos u mashtroni me makina te vogela ato nuk kan forc nuk mbulojn siperfaqe te madhe .kemi pervoj shum vjeqare ne norvegji punojm edhe fasada .suvatime .glet,knauf,keramik.tapet etc

lageshtia esht e demshme per njeriun

ju rikujtojm temperatura e dhomes duhet te jet mbi
16grad per ta perdor makinen per thithjen e lageshtis ndryshe pason ngrirja ne makineju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim