Makin qepese

Shitet nga: Qerim 02 Sht 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim