Makin shtypshkronje

Shitet nga: Enver 06 Mar 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet makina per lidhjen e librave me qmim te volitshem dhe ne gjendje shum te mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim