Makina (Linja) për prodhimin e paketave

Shitet nga: Lulzim 25 Mar 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet linja për prodhimin e paketave displej dhe paketeve per vez te pulave paketave te shum llojeve por edhe paketeve te mobiljeve kjo maqin osht linj nevojiten 200metra katror lokal ne rast te vendosjes se kesaj makine linje nese blehet kjo makina ( linja ) per obligim e kemi me pru deri ne vendin qe juve ju duhet me rregullu monitimi dhe me fut ne funksion apo prodhim për informata me te hollësishme mund të kontaktoni në këtë numer 044588400 çmimi i volitshem dhe sipas marrveshjes fotot origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim