Makina Rrobaqepsis - Overluk, e re

Shitet nga: Lindi 10 Nën 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Makina Rrobaqepsis - Overluk eshte e re

Qmimi sipas marrveshjes

049 444 212
044 414 014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim