Makina e kubzave

Shitet nga: Drin 01 Pri 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet makina e kubzave me 8 modele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim