Makina për dyer dhe dritare mga PVC plastika.

Shitet nga: Kujtimi 11 Tet 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makina për dyer dhe dritare nga pvc plastika në gjendej shum të mirë , shum pak të përdorura siq shihen edhe në foto , të markes MURAT , Qmimi me marveshje , bëjm edhe drrim me vetur ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim