Makina për përpunim të Arit dhe Argjentit

Shitet nga: Buli 10 Nën 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes komplet Makina per perpunim te Arit dhe Argjentit. Mund te me kontaktoni dhe ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim