Makina per Celsa

Shitet nga: REMI 21 Pri 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makina per shumezimin e qelsave te thjeshte Bollini,
Makina per shumezimin e qelsave Record,
Makina per shumezimin e qelsave An San
Kompjuter per venjen e Kodave te qelsave SBB
Kompjuter per venjen e Kodave te qelsave AD-900 Key PRO.
Kam edhe mbi 2000 cope qelsa te automjeteve edhe te thjeshte.
Cmimi me marrveshje bej edhe ndrrime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim