Makina per argjendari

Shitet nga: Genc 26 Shk 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet komplet puntoria per argjendari me makine per vakum derdhe. Cmimi i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim