Makina per dritare

Shitet nga: Nik 21 Mar 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shiten makinat komplet urban dhe kaban 1:sharr dy kokëshe kaban 1:ngjitese dykokeshe urban 1:pastruese cc urban 1:freze për T. kaban 1:sharr per llajsne 3:stabilizues rryme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim