Makina per dyer dhe dritare te plastikes

Shitet nga: 049457299 28 Dhj 07:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten maqinat per dyer dhe dritare te plastikes.maqinat jan ngjendje shum tmir pune.muni mi provu kur te doni se tu punu jom me to.jon komplet maqinat sharra peglla llajsnev e tejav.ka munsi mi ble edhe ndamas.munsi ndrrimi me naj vetur.thirr edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim