Makina per lakim te profilave te PVC se‏

Shitet nga: labi 11 Tet 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten makinat per lakimin e profilave te plastikes- PVC-se per prodhimin e dyerve dhe dritareve nga profilat e PVC-se

1.Makina –furra per nxemjen e profilave.(Prodhim gjerman-shume pak e perdorur)

2.Tavolina me shabllona per formimin e harkut sipas kerkese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim