Makina per prodhimin e PVC dyerve edhe dritareve

Shitet nga: daut 14 Pri 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makina te perdorura ne gjendje pune per prodhimin e PVC dyerve e dritareve
Makinat jan te kompletuara per prodhim
emajli jeta-1968@hotmail.com
0038971567353
fejzbuk Daut Xhigoli Brahimi
Shkup
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim