Makina per prodhimin e PVC dyerve edhe dritareve

Shitet nga: daut 14 Pri 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim komplet makineri te reja per prodhimin e PVC dyerve edhe dritareve
emajli jeta-1968@hotmail.com
fejzbuk Daut Xhigoli Brahimi
0038971567353
Shkup
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim