Makina te markave te ndryshme gjermane per drit..

Shitet nga: xhavit 04 Jan 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makinat e posa ardhura nga perendimi për prodhimin e dyerve e dritareve nga PVC makinat jan me servise të rrugullta në gjendje shume të mir dhe te gatshme për tu futur mënjehere ne prodhim.

MAKINAT GJINDEN NE MAGJISTRALEN FERIZAJ -- PRISHTIN TE RRUGA QARKORE NE SJELLIM EDHE ME POROSI MAKINA MVARSISHT PREJ NEVOJAVE.

MAKINA PER LARJEN E XHAMAVE HOTMELL TAVOLIN PUNE DHE MAKIN PER ARGON GAZ
Per ata qe marrin me shum makina qmimi eshte me i lir.
sharr automatike digjitale shum e mir
pastruese cnc ne gjendje s hum te mir

Makina per prerje precize (sharra) digjitale dhe nje tjeter gjysm automatike per profila te mdhaj

Makina per saldim me nje kok me dy kok ME TRI KOK POASHTU DHE ME KATER KOK

Makina për prerje precize me dy koka,

Makina për pastrimin e këndeve

Makina për hapjen e vrimave të ndryshme (Bagllamave)

Makina për hapjen e vrimave për drenazh,

Makina për prerjen e këndeve (Llajsne),

KOMPRESOT ME KAPACITET TE MADH

MAKIN PER PRERJE TE METALIT

THITHSE E PLUHURIT NGA MAKINAT

Ju lutem na vizitoni në WWW.KREMTIMI.COM - Kontaktoni në - Ipko/Vala 049/044 - 212-527
MAKINAT GJINDEN NE GJILAN RRETH RRUGES GJILAN--FERIZAJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim