Makine Presuese, Pres per plastik - leter

Shitet nga: ekoplast 26 Mar 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Pres per duej-ball te plastikes dhe letres ne gjendje te rregullt. Preson plastiken deri ne 150 kg per ball. Me madhsi 0.8m*0.6m * (1m-1.2m).
Presa ka elektromotor te fuqishem 8 kw me 2 elektrovalvula. Kontrollohet ne menyr elektronike permes sustave. Lidhja behet me dor. Eshte ne gjendje te rregullt pune. Te interesuarit te kontaktoj ne tel 044261904 ose vetem ne viber 045595677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim