Makine katër anësor -Zdruktharis

Shitet nga: Fadili 22 Maj 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makina për punimin e drurit
Diametri i shtyllës:35 mm
1 shtyllë gjatësia e shtyllës 170 mm
2 djathtas, gjatësia e shtyllës se majtë 120 mm
Prodhimi : WEINIG PFA 17N(Firmë gjermane)
Viti:1971
Tipi i mankinës: Katër-anësor WEINIG PFA 17N
Pesha :3100 kg
Gjerësia e punimit mm 170
Latësia e planifikimit mm 120
3 tabela e gjatësisë : mm 2000
Numri i shtyllav :7
Shtylla universale: Po
Dy shtylla të fundit: 2
Shtylla të djathta : 2
Shtylla të majta : 1
Shtylla në majtë : 1
Diametri i Shtyllës mm 40
Ka motor të ndarë për secilin Shtyllë
Pomp lubrifikimi
Nr.kontaktus- 044 183 207

Viber +37744183207
https://www.youtube.com/watch?v=gA2_hVSGBgs
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim