Makineri druri FORATRICE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: TECNO-MACH ALBANIA 03 Pri 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makineri druri FORATRICE
Importojme makineri druri dhe metali nga italia ne bashkepunim me partneret tane italiane .Makinerite jane tradicionale dhe industriale .Per makinerite qe nuk mund ti gjeni ne magazinen tone pranojme porosi ose dergimin e klientit ne itali per ta pare fizikish .Makinerite jane te revizionuara .Kryejme te gjitha llojet e punimeve te aspirimeve industriale ,silos ,filtra,gabina lyerje etj.Disponojme kaldaja me djegie mbeturinash druri per ngrohje kapanonesh 00355 68 608 6382 JULI -- Makinerite & Aspirim 00355 68 213 1338 ELVISI -- Makinerite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim