Makineri për prodhimin e krem bananeve

Shitet nga: Bekim 04 Mar 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makineri për prodhimin e krem bananeve e kapacitetit te lartë.Ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim