Makineri paketimi per bustina sheqeri, me stampi..

Shitet nga: Jetmir Selaj 21 Pri 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makineri paketimi per bustina sheqeri, me stampim logoje!
Kjo makineri eshte markes ORION 2012 e prodhuar ne Itali, Udine. Eshte 100% mall italian i certifikuar me standarte europiane te prodhimit te bustinave te sheqerit. E vecanta e kesaj makinerie eshte se mjafton ne pak minuta krijo nje logo dhe e stampon ne te njejten kohe me paketimin e bustines. Kjo makineri eshte perdorur vetem 1 vit dhe eshte ne proces prodhimi. Eshte ne gjendje shume te mire, pothuajse e re! Makineria prodhon rreth 65 bustina ne minute dhe stampimi i logos mund te behet ne tre ngjyra, blu, kuqe dhe te zeze.Bashke me makinerine per rreth 1 vite ju ofrojme falas tonerat e bojes per stampen. Kjo makineri eshte ideale per te filluar kete lloj biznesi!

Cmimi 16.500 Eruo! I diskutueshem!

00355682600557
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim