Makineri per prodhimin e olluqeve

Shitet nga: daut 28 Sht 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim makineri per prodhimin e olluqeve gjysem rrethi edhe rrethi pa shkeputje..
emajli..jeta-1968@hotmail.com
fejzbuk .. Daut Xhigoli Brahimi
tel .. viber 0038971567353..
Shkup..
Ju presim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim