Makkineri per prodhimin e salvetave (kartipiceta..

Shitet nga: daut 01 Pri 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Bejme prodhimin e makineris per prodhimin e salvetave (kartipicetave) 33.33
emajli jeta-1968@hotmail.com
fejzbuk Daut Xhigoli Brahimi
Shkup
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim