Maqin kepjes indistriale pffaf e ardhur nga

Shitet nga: Bekim 19 Nën 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes maqin pffaf indistriale me tavolin dhe esht shum emirr te interesuarit mujn te kontaktojn me nr qe esht shpal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim